Akce a neakce

11. listopadu 2011 v 6:16 |  it's my life
Život vysokoškoláka si s nudou opravdu nezadá. Kromě povinností školních a pracovních (zajišťujících abyste si vůbec mohli ten vysokoškolský život dovolit) je v něm i spousta prostoru pro zábavu. Velká města nabízí širokou nabídku nejrůznějších akcí (tím spíš pro vesničana) a na vás pouze je si z pestré nabídky vybrat.

Po několika týdnech asociálovatění jsem se i já rozhodla zapojit se do příjemnější části univerzitního žití. Avšak osud mi nebyl příliš nakloněn.


Seznámit se se svými žurnalistickými spolužáky se mi už celkem podařilo (se-se-se), a tak jsem neváhala s potvrzením účasti na další společné akci. Ta se však následně přesunula ze úterý na čtvrtek, kdy já už měla být ve své pravé postýlce doma. Tak nic.

- Mé seznamování s žurnalisty proběhlo úspěšně -

Další týden jsem se dozvěděla o tvořivých dílnách zaměřujících se na výrobu náušnic z pryskyřice.Po krátkém přemýšlení jsem nakonec mailem potvrdila svou účast, aby mi bylo následně odpovězeno, že kapacita již byla naplněna. Chm.

Na ten večer jsem ale měla ještě jiný program, a to posezení v čajovně se spolužáky, tentokrát s bohemisty. Jenže po hodině se mi udělalo zle a musela jsem jako první odejít domů. Ale upřímně - stejně s nima byla dost otrava.

A nevyjde mi ani událost příští týden, na kterou jsem se tak těšila - hokejový souboj mezi MU a VUT. Přestože už jsem se dostala až ke koupi vstupenky a plánování, jak si nahodím celý obličej modrou barvou, došla jsem se k nemilému zjištění, že zápas začíná v 18.00, tedy ve stejný čas, kdy mě začíná seminář.

Tak já nevím, asi se z tý postele vážně nikdy nevyhrabu...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama