Druhý týden in da Brno

11. listopadu 2011 v 6:05 |  it's my life
Pondělí
Kde je ten optimismus z minulýho týdne? V Brně teda stopro ne! Včera jsem měla opravdu velkolepý příjezd, na koleji na mě čekal prázdný pokoj a výtečný nepořádek, mojí TOP 3 byly flaška od Amundsena vedle koše, špinavý ponožky na zemi a podprsenky mé spolubydlící na mojí posteli. Aneb vítej doma…

- Ještě uklizený pokoj bez cizích podprsenek na mé posteli -

Na druhou stranu musím konstatovat, že jsem superžena. Dneska se mi podařilo zázračně oběhat vše, co jsem potřebovala. Vyzvedla jsem si ISIC, průkazku na autobus, šalinkartu a paráda. Budoucí generace mě budou uctívat.


Úterý
Halelujah! Konečně se mi podařilo zařídit si internet! Musela jsem sice obíhat Brno jak magor, ale nakonec jsem onen magický síťový kabel sehnala a instalaci dovedla do zdárného konce. K mé radosti jsem taky narazila na výtvarný obchůdek, kde podle venkovní tabule mají i bižuterní komponenty. Hurá, jen si nejsem jistá, jestli se mi ho ještě někdy podaří znovu najít.

Středa
Oukej, nenávidím vysokoškolský život! V přízemí naší koleje se nachází pizzérka s více než příznivými cenami. Už od nastěhování si na ni brousím zuby a volná středa se jevila jako ideální příležitost. To bych ovšem musela mít na svém ISICu nějaký peníze! Teda, já je tam mám, ale jsou přiřazené k jinému účtu a jíst se za ně nedá. Achjo.

Čtvrtek
Dnes jsem asi definitivně ztvrdila svou dospělost, absolvovala jsem totiž svůj první pracovní pohovor. Ble. Večer mě za odměnu čekalo odreagování na T-music Back to school, které se ale vůbec nezdařilo. Takže zejtra s hlasitým HURÁ zase domů.

Pátek
HURÁ! (hlasité)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama