Halloween party

11. listopadu 2011 v 10:36 |  it's my life
Hohohooo, na pátek byla naplánovaná halloweenská párty v Admirálu. Nezanedbatelný počet účastníků přislíbil účast v kostýmech, takže jsem se těšila dvakrát tolik. Navíc jsem cítila neovladatelnou touhu se opít, takže jsem se prostě těšila fakt šíleně! (je radost sledovat, když se studentka žurnalistiky vyjadřuje jako prvňačka)

Jak už to tak ale bývá, když se člověk někam fakt moc těší, ne vždy to vyjde. I tohle byl tak trochu ten případ, i když nemůžu říct, že bych si to neužila. To sakra jo! A díky rychlému přechodu ze střízlivé reality do opileckého oparu mi bylo jedno i to, že jsem nakonec byla v podstatě jediná, kdo si dal práci s kostýmem, a že jsem mezi všemi "civilisty" procházela jako zmalovaná mrtvá lolita.

Psát reporty o takovýchto večerech/nocích, kdy hlavně pijete a pak se bavíte, opravdu moc nejde, tak se ani nebudu snažit to ze sebe nějak vydolovat. Něco víc možná řeknou níže přiložené fotky.

Kdybych to ale měla shrnout, bylo to jednoduše povedené. Mohla být vyšší účast, účastníci se mohli zdržet déle a nemuselo dojít k tradičnímu a mnou tak neoblíbenému přesunu z Admirálu do Cajku. Ale víte, jak to s těmi kdyby je. Já si v ohozu exota splnila cíl - opila jsem se, užila jsem si po dlouhé době nějaký večírek a hlavně jsem se konečně pobavila se svými přáteli.
- Chcete mě? -
 


Komentáře

1 maminka maminka | 12. listopadu 2011 v 11:19 | Reagovat

Já už tě mám, a s tím se nedá nic dělat-)

2 MoTeelka MoTeelka | 14. listopadu 2011 v 18:44 | Reagovat

[1]: A i kdyby dalo, stejně bys nechtěla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama