Téma týdne: bisexualita

20. listopadu 2011 v 21:33 |  kaňky
"Bisexualita zdvojnásobuje vaše šance na schůzku v pátek večer." - Woody Allen

Jeden z mých nejoblíbenějších citátů Woodyho Allena skvěle vystihl můj názor na Téma týdne, který se teď chystám rozepsat. Těžko říct zda to není jako hrách na stěnu házet, horko těžko ze sebe dostávat mraky slov s vědomím, že božský Woody si vystačil s jedinou větou. Ale co už.

Vezměme to z pohledu nás žen. Většina z nás kromě nějakých čtyř procent má ráda muže. Jenže na druhou stranu je taky dost nenávidíme a to nemusíme být ani feministky. Bisexualita vám v tomhle může dost usnadnit život, jak už naznačil Woody. Máte po krk testosteronu? Navštivte některou ze svých "na pohlaví nehledících" kamarádek. A až budete naopak zahlceni estrogenem, žádný problém. Ne pro bisexuála.

A představte si takový lov partnera či partnerky v baru (vy si to představte, pro mě je ta představa nad mé fantazijní možnosti), kdy můžete svůj šarm cílit v podstatě na sto procent osazenstva. Neusnadňuje to snad život?

Asi ne tak úplně. Byť je náš svět už dost pokrokový a v jistých věcech velmi benevolentní, bisexualita je stále tak trochu tabu. I když... Kdo z vás nikdy neviděl své vzájemně se líbající kamarádky či kamarády? Je tohle bisexualita, nebo jen jakési vyražení si z kopýtka? Toť otázka.

Jenže já na ni odpověď neznám a i kdyby, zabýváním se odpovědí by získal tenhle příspěvek na vážnosti, od které jsem ho chtěla odprostit už prostřednictvím úvodního citátu.

Takže se milujte a množte. Nebo třeba milujte a nemnožte. (Variantu opačnou odmítám.) A jestli jste hetero, bi, homo nebo metro, čert to vem.

_________________________________________________________________________________________

Téma týdne je projekt blogu.cz. Každý týden je zveřejněno téma, k němuž se blogeři, kteří mají zájem, mohou vyjádřit. Pro mnohé je to možnost, jak o sobě dát vědět dalším způsobem, neboť všechny články k tématu týdne se hromadí na společné stránce. Pro mě je to hlavně podnět vyjádřit se k něčemu, co by mě samotnou třeba nenapadlo, ale k čemu mám možná co říct.
 


Komentáře

1 evilqueen evilqueen | 20. listopadu 2011 v 21:51 | Reagovat

Dobrej článek ;)

2 Monyys Monyys | Web | 21. listopadu 2011 v 9:07 | Reagovat

Ahojky, mohla bych tě o něco poprosit? napsala jsem si na datartu ježíškovi a potřebuju od tebe ozdoby moc prosím..na týhle stránce→ http://vanocni.datart.cz/monika-riedlova-si-preje-notebook-sony/ stačí popojet dolů a 2x kliknout na "darovat ozdobu"..prosíím

3 MoTeelka MoTeelka | 25. listopadu 2011 v 10:15 | Reagovat

[1]: Děkuju

[2]: Né, děkuju

4 Vendula Vendula | Web | 10. prosince 2011 v 15:43 | Reagovat

Hezky 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama