Za děvčaty z Brna choď

11. listopadu 2011 v 6:35 |  it's my life
Víkend 21.-23. října patřil mé první brněnské návštěvě. Premiéru obstarala Klárka a přestože nestál občas čas nebo štěstí na naší straně, bylo to skvělé.

Náš program začal v pátek před půlnocí návštěvou baru U Vočka a ochutnáním Homerova piva Duff. Klárce chutnalo, mně to jako nepivaři chutná všechno stejně. Na víc akce už jsme v pátek neměly sílu, a tak jsme radši nabíraly v posteli energii na další den.

V sobotu nás čekalo hodinu a půl dlouhé čekání na Fulghumův podpis, návštěva mojí fakulty a procházka Brnem od hodinového penisového stroje přes Petrov až po Špilas. Po krátké pauze jsme si užily výstavu Beatlemánie a den jsme zakončily pokusem o filmovou noc, který ale zkrachoval na naší únavě a nedostatku vhodných filmů.

Neděli jsme za doprovodu zamračeného počasí vyplnily brněnskou Loosovou zastávkou alá Kaplického Chobotnice, čekáním na orlojovou kuličku, která nakonec nevypadla nikomu, obědem v naší studentské pizzérce, těšením se na fondue do kavárny, která byla zrovna onen víkend zavřená, a náhradním programem v podobě focení se s cedulí Brno.- Pozdrav z Brna do Springfieldu -

- Brno jako na dlani -

- Jsme tři přátelé... -
 


Komentáře

1 Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol | E-mail | 22. března 2012 v 16:40 | Reagovat

Nazdar čubičko. Nechápu proč semka píšeš takovej trapnej lezbickej románek. Spíš ses měla rozepsat proč vymetáš po nocích bary a v které posteli jsi spala. Je sice Vypadáš celkem k světu ale vyjadřuješ se tady jako naprostej nemorální psychopatická děvka která se exibionizuje na internetu a dělá jí to dobře. Víš co zkus někdy ten počítač taky vypnout!

2 MoTeelka MoTeelka | 22. března 2012 v 21:52 | Reagovat

[1]: Tak to jo :-D Odhalil(a)s mě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama