Christmas is over

29. prosince 2011 v 14:22 |  it's my life
Tak Vánoce 2011 mám za sebou. Dny plné pohádek, cukroví, prohlížení a zkoušení dárků, klobás, řízků, bramborového salátu a návštěvy příbuzných jsou pryč. Vystřídaly je dny volna a chystání se na Silvestra a i tyto dny budou o pár dní později budou zase nahrazeny, tentokrát dny studijními. Ale tím si ještě kazit náladu nehodlám :)

Jaké tedy byly letošní Vánoce? No ano, skvělé. Až na to počasí... Ale jinak jsem si užila vánočních dobrot, pohádek, filmů, vánoční procházky a samozřejmě i dárků. Ty měly letos ještě o něco větší hodnotu, protože mě čekalo několik překvapení, což je něco, s čím postteenager na Vánoce už moc nepočítá.

Největší radost mi doma udělaly tyto dárky:

Kromě nich mě ale ještě potěšily drobnosti, užitečnosti či "vytouženosti" jako kalendář s Patem a Matem, bunda na snowboard, bratrem vyrobené náušnice, knížka o Keithu Haringovi, youngprimitive tričko a poukaz, perníkový Kuky nebo placka s Brnem.

Činili se ale tradičně i moji přátelé, kteří mě mimo jiné obdarovali designovým deštníkem, pyžamem, CDčkem Tomáše Kluse, náušnicemi Pat a Mat, originální plackou nebo voňavými věcičkami od Lush.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama