První okénko otevřeno, už jen 23 jich zbývá!

1. prosince 2011 v 15:29 |  střípky
Pokud jste duší stále dětmi, jistě jste si dnes nezapomněli otevřít první okénko ve svém adventním kalendáři a vychutnat si první ze čtyřiadvaceti čokoládek.

Já jsem samozřejmě nezapomněla. Kdo by si taky nechal ujít denní příděl čokolády? Ale hlavně! Díky kalendáři mám navíc pocit, že jsou Vánoce zase o krok blíž a jak se budou další a další okýnka postupně otevírat a vyprazdňovat, budu se těšit víc a víc.


Letos jsem si adventní kalendář kupovala sama. A protože se mi nechtělo z ubohého studentského rozpočtu vysolit dvacet korun (majlant!), stále jsem s koupí otálela. A dobře jsem udělala. Nespasily mě tentokrát slevy, ale naše brněnské vánoční trhy. Tam, ve stánku s belgickou čokoládou, totiž měli úchvatné mini kalendáře. Takové, které jsem dosud nikde jinde neviděla. Tradičně samozřejmě proběhlo dilema, tentokrát při volbě obrázku, nakonec jsem ale sáhla po Santovi. Ježíšku, promiň.

Teď už jen do sebe rychle nasoukat dalších třiadvacet kousků a... jupí! (No, vlastně by stačilo pouhých dvanáct, pak už mi totiž začnou prázdniny :))

A co vy? Pochlubte se svým adventním kalendářem!


MoTeelka
 


Komentáře

1 Káč káč káč, půjdeš na pekáč Káč káč káč, půjdeš na pekáč | 4. prosince 2011 v 15:30 | Reagovat

Ten klaendář je boží, hodil by se mi na pendlování mezi Prahou a MH. Já mam letos doma čajovej a vykrádám okýnka na dobu kdy sem v Praze napřed. Takže nic moc odpočítávání.
I když bych stejně asi nechtěla pořád myslet na to, že mám tenhle malje vozit. Minule jsem si do Prahy zapomněla kalhotky, takže já už asi víc věcí vozit nemůžu, můj mozek to nezvládá.
No a jinak- TRAPKO (No, vlastně by stačilo pouhých dvanáct, pak už mi totiž začnou prázdniny :)) :D

2 MoTeelka MoTeelka | 4. prosince 2011 v 16:09 | Reagovat

[1]: Heej! Stejská se mi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama