Lepší zítřek

28. února 2012 v 23:42 |  it's my life
Ufff... poslední dny byly sakra náročné. Běhání z přednášky na přednášku, ze semináře na seminář, vstřebávaní požadavků v tom či onom předmětu a zvažování, zda vůbec stojí za to si některé ponechat ve svém rozvrhu (Želbohu zrovna ty, co bych vyškrtla, jsou zpravidla povinné. Že, pane Murphy?).

Pak sice návrat na prodloužený víkend domů, ale ani poctivá maminčina strava, moje postel a sobotní dámská jízda s Lucinkou nezařídila, že bych v neděli už od probuzení neměla otrávenou náladu z návratu do Brna, respektive do stereotypu a povinností letního semestru. Holt měsíční prázdniny udělaly své.


Nedělní noc mi na rozpoložení taky moc nepřidala. Byť byl oscarový přenos v pražském Světozoru v doprovodu Káč rozhodně zážitek (po všech stránkách), mou romrzelou náladu kvůli němu doplnila ještě únava, neboť schrupnout si na hodinku dvě na sedačce v kině, k ránu spát dvě hodiny v autobuse a pak jít na osm hodin do školy není žádná brnkačka.

Během pondělka a úterka se na mě navíc navalily další povinnosti, hora studijních materiálů do staroslověnštiny, kde jsem už teď, po týdnu školy, pozadu, rozpačité pocity z hodin, kdy téměř netuším, o čem je řeč, a přeju si být co nejvíc neviditelná a tak dál. Prostě uffff...

Naštěstí mě ale od zítřka čeká skvělý program, který mě snad černých myšlenek na chvilku zbaví. V Brně totiž od 29. února do 7. března probíhá filmový festival Cinema Mundi, na který mám, juchů!, novinářskou akreditaci. V plánu mám zvládnout 19 filmů a hlavně u co nejmenšího počtu z nich usnout. Tak uvidíme. Uvidíte.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama