Studenťák

24. března 2012 v 9:10 |  it's my life
Studenťák je jeden ze dvou plesů, které každý rok pravidelně navštěvuju, a také jeden ze dvou plesů pořádaných mou bývalou školou. Narozdíl od plesu maturitního má ten studentský vyšší potenciál - je méně formální a pořádají ho třeťáci, kteří toho volného času mají pořád ještě o něco víc než maturanti a můžou si s tím tedy víc vyhrát. Je tu tak možnost zajímavě vyzdobit sál, do programu dát nějaké studentské kapely a vytvořit jednoduše nezapomenutelný večer. I proto jsem se na letošní studenťák těšila a dala si za úkol prošoupat podpatky, ať mám po pěti letech konečně záminku ke koupi nových. Jenže letos to pořadatelé nezvládli. Vůbec.

Ano, cením si snahy dát prostor oněm studentským, potažmo i učitelským, kapelám. Ale všeho s mírou! Začít večer téměř hodinovým vystoupením jazzové skupiny, když jsou všichni nabuzení na plesové pecky? Pffff. Nakonec se sice i na ty plesové pecky dostalo (i když označení pecky je v tomto případě celkem eufemismus), avšak až hodinu a půl před koncem, kdy byl sál z více jak poloviny vylidněn. Návštěvníci tak jen potvrdili to, na čem jsme se shodli v úzkém kruhu přátelském - že tohle je prostě nejhorší ples ever.

Vydržela jsem sice až do konce, ale to spíš z jakési povinnosti a strategie "když už jsem si to zaplatila, tak tu zůstanu". V tomhle případě bych si ale asi užila lepší večer, kdybych to v deset zapíchla a šla si domů pustit film. Shit happens, no.

Ať nejsem úplně negativní, pár světlých momentů by se určitě našlo - předtanečení septimy, vystoupení OS, tři tance s mými děvčaty, drbárna v restauraci... a tím tak asi končíme. Tak ještě fotky a pak už na Studenťák 2012 radši víc nevzpomínat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama