Hami s m(ň)ami

26. dubna 2012 v 0:58 |  it's my life
Minulý brněnský víkend mi zpříjemnila mamčina návštěva. Ta sem sice nejela primárně za mnou, ale za víkendovým kurzem, i tak jsme ale měly dost času si užít, co jsme chtěly.

Do centra Brna jsme vybaveny vouchery vyrazily v pátek po poledni. Celkově byly naše zastávky hlavně se značkou "gastro", protože nic kulturního se nám ulovit nepodařilo, nakonec nám to ale ani trochu nevadilo.

Nejdřív jsme navštívili kavárnu Student Agency Jet Café, v níž je stejný sortiment jako ve vlacích RegioJet. S obsluhou jsme sice měly menší problém, ale cappuccino a hlavně dortík, to byla mňamka. Tak skvělou šlehačku už jsem dlouho nikde neochutnala. Následoval pětichodový oběd na voucher v indické restauraci Annapurna. Vynikající byla jak kuřecí polévka, tak hlavní chod a dokonce i zvláštní dezert, který jsme do sebe (i po nedojedeném hlavním jídle) cpaly s velkými obtížemi. Sečteno podtrženo - paráda. Když nám aspoň trochu slehlo, čekala nás palačinka z okýnka. Mamka si dala tvarohovou s mandarinkama, já čokoládovou s ořechy (na můj dotaz, jaké ořechy to jsou, paní odpověděla, že dobré :)) a chutnalo nám opět oběma. Den jsme zakončily už na bytě s pěti druhy vytříbených sýrů.

Druhý den jsme se sešly až navečer s poloprázdnými žaludky, které jsme, na mamčino přání, zaplnily v restauraci zdravého životního stylu Rebio. No, kdybych nebyla chudým studentem, celkem bych si sem zašla čas od času na oběd. Zdravé nemusí nutně znamenat nepoživatelné a tohle místo je toho důkazem. Večer jsme zakončily v naprosto okouzlujícím prostředí Incognito baru. Na vouchery jsme si každá dala dva drinky, já se ozkoušela skvělé Sex on the beach a Blue Hawaii, mamka nějaké jiné dva, jejichž jméno si nepamatuju.

Poslední den už zbyl čas jen na poslední voucher - dva Subway sendviče s ledovým čajem. A byla to skvělá tečka za gastronomickým víkendem, s nostalgií v srdci jsem zavzpomínala na anglické měsíce, kde jsem si pochoutky ze Subwaye čas od času dopřávala. Moje nedělní verze ve složení salám, šunka, sýr, salát, rajče, kyselá okurka, jalapeňos a nějaký ostrý dresing (čteme drízink) byla prostě na jedničku.

Mlask a pusu!


Perfektní jablečný koláč s drobenkou, čerstvými jahodami a domácí šlehačkou v Jet Café

Mamky hlavní chod v indické restauraci, jeho název ze sebe nedostanu

Můj hlavní chod v indické restauraci, cosi s kuřecím masem

Na první pohled i ochutnání podivný dezert, nakonec ale přišel k chuti

Skvělé drinky v útulném baru s příjemnou atmosférou
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama