5 letních must do

23. června 2014 v 12:04 |  střípky
Sedím v knihovně a čekám na výsledky obhajoby. V každém případě mi už za pár hodin začnou prázdniny. Léto je tentokrát o chlup předběhlo, nicméně už za chvilku si budu moct užívat obojí. A plánů je mnoho.Užít si domova - Po prázdninách udělám s velkou pravděpodobností svému domovu i domovině na čas pápá, takže je léto na nějakou dobu poslední příležitost užít si všechny věci s domovem spjaté - vostrovní grilovačky, naši kozí farmu, hraní Just Dance a podobných ptákovin, popíjení u kostela nebo kaple a hlavně přítomnost mých nejbližších.

Seriálovat - V posledních týdnech, možná dokonce měsících u mě frčí Ulice, kterou nemusím stahovat a nemusím u ní přemýšlet, v určitých časech prostě ideálka. Celou tu dobu se ale nemůžu dočkat, až budu mít volno a konečně dokoukám HIMYM, nové díly a série Suits, Big Bang Theory a House of Cards a pustím se i do vod dosud neobjevených, kde jsou favority mimo jiné Hra o trůny a Breaking Bad (další tipy?). Ufff, snad je na tohle všechno léto dostatečně dlouhé.

Přestat se prasečit - Před prvními státnicemi vzal můj relativně zdravý životní styl zasvé. Jedla jsem buď vůbec, nebo naopak moc a nezdravě. Pak začaly státnice, které mám se všemi jejich položkami vlastně načtyřikrát, a za každý dílčí úspěch je samozřejmě potřeba se odměnit. Pokud možno pořádně kaloricky. Do toho jsem až na pár výjimek přestala běhat a jednoduše je už nejvyšší čas vrátit se do starých, nepřežraných kolejí.

Péct, vařit, tvořit - Mám tolik receptů, které chci vyzkoušet. Všechny možné i nemožné cupcaky, slané quiche, zeleninové pomazánky nebo domácí noky. Navíc chci ještě učinit své první pokusy o domácí uklízecí prostředky či kosmetiku. A když nad tím přemýšlím, už dlouho jsem nikomu nevyrobila jedlý dárek...

Nestýskat si po Brně - Zajedu si sem ještě v červenci a pak Aloha, Brno! Radost z toho zrovna nemám, Brno a věci s ním spojené mi prostě budou chybět. Ale jsem přesvědčená, že to tak má být a že se ještě v podobné síle setkáme. Lomikare, Lomikare.

Zdroj fotky: tumblr
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama