random

Státnicový random

14. července 2014 v 13:13
Finišování bakalářky. Učení kdykoliv a kdekoliv. Postátnicové cupcaky za odměnu. První vyvenčení conversek. Poslední drdol. Cheescake stokrát jinak. Překonání sebe sama. Básnění v ulicích. Naposledy v práci. Lážo plážo.

HAPPY.

Jarní random

6. května 2014 v 23:11
Celý svět v rozkvětu. První kozí přírůstky. Sušenková mánie. Motivace v ulicích. Nejskvělejší tričko. Gastro radosti. Bakalářkování. Hromada nedočtených knih.

Poslední nadechnutí. A jde do tuhého.

Mezisemestrální random

5. března 2014 v 16:17
Opojné třítýdenní volno. Počteníčko. Výhra vytouženého hrnečku a první vítězství v giveaway. Veselé vaření. Olympijské šílenství 24/7. Kozičky. Lahodné pečení. Poslední sníh. Čajíčkování i kafíčkování. Ani jedna selfie. Narozeniny.

Láska všude, kam se podíváš. A srdce na dlani.

Random XVII.

8. února 2014 v 22:58
Zkoušky, zkoušky, zkoušky. Kalorické bomby na nervy. Primitivní radost za odměnu. Všudypřítomný nepořádek. Čtení povinné i nepovinné. Bakalářka.

Na kafi s Woodym Allenem.

Vánoční random

29. prosince 2013 v 18:16
(Ne)zdravé cukroví. Světýlka, kam se podíváš. Oblíbené pohádky. Stromeček plný lásky. Vánoční postcrossing. Jedličkovic nejkrásnější perníčky. Roztomilé dárky. Klid a pohoda.

Nejoblíbenější období v roce.

Podzimní random

15. listopadu 2013 v 1:21
Návrat do školy. Nekonečné cestování. Kafíčkování. Wohnoutí tvoření. Zdravé mňamky. I ty nezdravé. Vlajkový trénink. Skvělé počtení. Konečně práce.

Všechny barvy podzimu.

Prázdninový random No. 2

20. září 2013 v 0:06
Druhá půlka prázdnin. V podobné režii jak ta první. Praxe. Fajnový ovocíčko. Návrat k běhání. Praxe. Relax s knížkou. Ovocným pivem. Křížovkou. Praxe. Perfektní domácí burger. Rozhovor na letišti. Balení zpět do Brna.

A borec brácha jako šampion Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Prázdninový random

15. srpna 2013 v 23:52
Léto v plné síle. Ovocná piva. Prázdninové čtení. Moje první marmeláda. Drinky všech chutí. Jmeniny. Košík plný ovoce. Nejlepší zmrzlina ve městě. Filmová nadílka. Občasné povyražení z kopýtka.

Ale taky praxe, praxe, praxe. Praxe. A praxe.

Spring random

19. června 2013 v 1:16
Krásné a inspirativní jaro. Lásky čas. Malé radosti i plnění velkých snů. Na talíři jen to zdravé. Jahodové šílenství.

Hromada povinností i vzácné chvilky pohody.

Random XI.

13. dubna 2013 v 0:20
Bídné dva měsíce. Neutuchající zima. Domácí chléb. Pekelné chilli papričky. Makronky až z Francie. Křest žurnalistickým ohněm. Štěstí ve hře. Máme kozy.

A sledujte tu proměnu jídelníčku! (Burger a cupcake se nepočítají)

 
 

Reklama