střípky

15 divných věcí o mně

6. července 2014 v 7:57
Jsem ve Varech, a než se vrátím a pustím se do tradičního reportu, zaplním tu prázdné místo tagem. Tentokrát o divnostech.

Červnoví oblíbenci

30. června 2014 v 15:05
Červen. Nejhektičtější měsíc. Ale o tom až zítra. Dnes o tom, co jsem si za posledních třicet dní oblíbila. Naposledy.

HAPPY

29. června 2014 v 12:26
Happy byl nejprve Pharrell Williams, po něm světové metropole a teď už snad všichni, když i my!

Tečka

26. června 2014 v 10:20
Podívejte se. Vidíte ten rozdíl? Ne? Já taky ne. A přece tam je.
Podívejte se pořádně. Nic?
No jo. Nic.

5 letních must do

23. června 2014 v 12:04
Sedím v knihovně a čekám na výsledky obhajoby. V každém případě mi už za pár hodin začnou prázdniny. Léto je tentokrát o chlup předběhlo, nicméně už za chvilku si budu moct užívat obojí. A plánů je mnoho.

Připravená změnit svět

20. června 2014 v 23:53
Před několika lety jsem sama sobě dala takový slib. Že když se stane něco, udělám něco (jiné něco než to první něco). Nakonec k tomu přece jen došlo (téměř...). A tak, abych se sama sobě mohla v zrcadle podívat do očí, musela jsem to něco udělat...

Leontýnka

15. června 2014 v 1:07
Na prvním společném focení mi Alča udělala požadovanou seriózní fotku a neplánovanou vysmátou profilovku. Na druhém jsme si trochu víc vyhrály. Chtěla jsem věneček a přírodu. S výsledkem jsem až nečekaně spokojená, líbí se mi atmosféra fotek. Takže si po dlouhé době zas jednou zanarcisím. Navíc tahle série má pro mě jistý speciální význam, ale o tom jindy...

Kdo mi podá kopretinu?

Květnoví oblíbenci

31. května 2014 v 22:05
Květen utekl neuvěřitelně rychle. V podobné rychlosti smolím tenhle článek. Krátký, stručný, výstižný. A fotka bude, až nebudu mít důležitější starosti. Tak!

Oblíbené blogy vol. 4

25. května 2014 v 0:34
Některé čtu dlouho, na jiné jsem narazila teprve nedávno. Ale všechny jsem si oblíbila, stejně jako tyhle, tyhle a tyhle. Teď přicházím s poslední pěticí, která mi tu oblíbenou dvacítku symbolicky uzavře. Kdo se tam vešel?

Přituhuje

3. května 2014 v 23:46
Za měsíc státnicuju. Nebo tak nějak. Když si to uvědomím, udělá můj žaludek několik obrátek.

Za tři týdny odevzdávám bakalářku. Nebo tak nějak. Žaludek se znovu obrací.

Chci tím říct, že před sebou nemám úplně lehké a příjemné týdny. Sice mi do režimu cokoliv kromě učení považuju za ztrátu času zbývá ještě pár týdnů a trochu nervů, ale už teď omezuju vedlejší aktivity na minimum. Čekají mě tři poslední odpoledne v práci, edituju články na několik týdnů dopředu, nakupuju všechno, co bych mohla v příštím měsíci potřebovat. A taky toho teď nejspíš moc nenapíšu. O deseti článcích za měsíc, které píšu pravidelně od začátku roku, si můžu v květnu nechat asi jen zdát. Respektive spíš vy. Ale něco málo v zásobě mám, takže úplně zkrátka snad nepřijdete.

Při životě mě drží vědomí, že koncem června bude po všem. Ať už to dopadne jakkoliv. Takže tentokrát mě moje jinak milované jaro až tolik netěší a naopak se nemůžu dočkat léta. Tak ať si kouká pospíšit!

 
 

Reklama